O nas

„Nie ma rzeczy niemożliwych, każdy problem można rozwiązać, a skórze przywrócić blask”.

Kosmetologia zawsze była moją wielką pasją. Po ukończeniu studium kosmetycznego postanowiłam pogłębić swoją wiedzę, dlatego wybrałam studia o specjalności odnowa biologiczna z kosmetologią. Po otrzymaniu dyplomu rozpoczęłam pracę jako kosmetolog. Nadal jednak miałam niedosyt i wiele pytań związanych z problemami skórnymi moich klientek. Dlatego też postanowiłam jeszcze studiować farmację, aby bliżej poznać leki i preparaty wzmacniające efekty lecznicze przy problemach ze skórą. Teraz wiem, że dzięki wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z lekarzem dermatologiem moje umiejętności pozwalają na uzyskanie z zabiegów najlepszych efektów.
Często wyjeżdżam na konferencje, sympozja i szkolenia, aby na bieżąco być z nowinkami kosmetycznymi.

Gabinet STREFA URODY powstał z myślą o wszystkich, którzy na moment chcą się zatrzymać i odpocząć przy magii zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Wyposażony jest w nowoczesną aparaturę, co w połączeniu z pasją, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawia, że można szybko zobaczyć upragnione efekty zabiegów.

STREFA URODY na stałe współpracuje z:

lekarzem medycyny estetycznej Joanną Więcek (salon Anti Aging Club) oraz stylistką paznokci Izabellą Modrzejewską (salon New Image), specjalizującą się w paznokciach żelowych, rzęsach i wrastających paznokciach.